Whatsapp Sipariş Hattı : 0536 050 51 03

Chanel Bleu De Chanel Edp 100 Ml Erkek Parfümü Tester

Chanel Bleu De Chanel Edp 100 Ml Erkek Parfümü Tester

394 ₺149 ₺

Hediyenizi Seçin2'inci parfümü değiştirmek istiyorsanız EVET'i seçin.

  • Daha ilk notalarından duyumsayacağınız; greyfurt, limon ve nane notaları ile uzun süre taze, ferah ve temiz hissetmenizi sağlar.
  • İlk notaların yerini; tütsü, baharat ve odunsu notalar aldığında çekici ve baş döndürücü bir imzanız olur.
  • Erkeksi, şık, siyah şişesi; derinliğe, lüks ve güce gönderme yapar. 
  • 100 ml kokusu uzun süre sizinle olur; sadece bir kaç damlası gün boyu taze ve çekici hissetmeniz için yeterlidir.
  • Her kokladığınızda derinden gelen bir yenilenmişlik hissi verir.
  • Kısa sürede kokusu sizinle bütünleşecek olan Chanel Bleu De Chanel, çevrenizden alacağınız övgüleri fazlasıyla hak eder.

ALICI, sözleşme konusu ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde www.trendparfumler.com ’a email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün ilgili madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün www.trendparfumler.com ’a gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI' ya iade edilir.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.
Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Güvenli ödeme


Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde bilgileriniz 128 bit SSL şifrelenir.Alışverişte kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz(ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlara paylaşılmaz.

Ücretsiz Kargo Ve Kapıda Ödeme


Türkiye’nin her yerine Mng kargo ile ücretsiz olarak gönderim yapıyoruz. Kargonuz 1-5 gün içersinde belirtmiş olduğunuz adreste olucaktır. Üstelik kapıda ister nakit ister kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

İade Garantisi


Parfümlerimizin arkasında duruyoruz. 7. Gün içerisinde her ne olursa olsun iade alıyoruz. Detaylı bilgi için Whatsapp destek hattımızdan 7/24 bilgi alabilirsiniz.