Whatsapp Sipariş Hattı : 0536 050 51 03

Hakkımızda

Hakkımızda


Türkiye’mizin güzide illerinden olan İstanbul’da kurulan şirketimiz, kuruluş yılı olan 2016’dan beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Takdir edersiniz ki tarih boyunca sosyolojik ilişkilerde, başta ses tonu, bakışlar ve koku ön plandadır. Şirketimizin temel misyonlarından biri de bu en önemli etkenlerden biri olan koku maddesini en etkin biçimde sağlamaktır.

Tutkunun ve isteklerin yolunda, işinin ehli takım arkadaşlarımız ile bu işe tutkuyla sarılıp üretimini yapıyoruz.

Bir dizi testlerden geçen ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulan parfümlerimiz, günün stresinden ve hayatın akışından, bir nefeste kaçmanızı ve anın tadını çıkarmanızdaki en büyük yardımcılarınızdan birisi olacaktır.

Kaliteli kokularımızın sonuna kadar arkasından olup, her geçen gün daha da profesyonel dokunuşlar ile işimizi geliştirerek üst seviyelerin sınırlarını yeniden belirliyoruz.

Kulağınızdaki tatlı melodi, yüzünüzdeki eşsiz gülümseme gibi, kokunuzda karakteristik estetiğiniz olacak ve parfümlerimizin farkını daha ilk kullanmalarda göreceksiniz.

Güvenli ödeme


Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizde bilgileriniz 128 bit SSL şifrelenir.Alışverişte kullanmış olduğunuz kişisel bilgileriniz(ad soyad, email gibi) başka kişi ve kuruluşlara paylaşılmaz.

Ücretsiz Kargo Ve Kapıda Ödeme


Türkiye’nin her yerine Mng kargo ile ücretsiz olarak gönderim yapıyoruz. Kargonuz 1-5 gün içersinde belirtmiş olduğunuz adreste olucaktır. Üstelik kapıda ister nakit ister kredi kartınızla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

İade Garantisi


Parfümlerimizin arkasında duruyoruz. 7. Gün içerisinde her ne olursa olsun iade alıyoruz. Detaylı bilgi için Whatsapp destek hattımızdan 7/24 bilgi alabilirsiniz.